Lietuvos Triatlono Taurė – Zarasų etapas

Paskelbė Laurynas

Šįkart noriu pasidalinti įspūdžiais iš varžybų, kuriose dalyvavo net 12 mūsų klubo sportininkų. Olimpinę distanciją bandė užkariauti geležinė ledi Alina, sprinte draskėsi Lukas, Karolina, Virgilijus ir Laurynas, TRI-FUN rungtyje savo raumenis rodė Dainius, Kasparas, Deimantė, Titas J., Titas K.,  Kristupas, Domukas, Justas ir visų šypsenas sukėlęs Europos čempionas Titas Pumputis (jei ką pamiršau – man asmeninę žinutę, prašau).

Varžybos surengtos nuostabioje Zaraso ežero saloje, daug vėliavų, reklamų – įspūdis tikrai, kaip aukščiausio lygio varžybose. O ir prieš startą su Karolina šnektelėjom, kad pagaliau varžybos, kuriose neslegia įtampa, o atvažiavome tik linksmai praleisti laiką. Smagumas prasidėjo Olimpinės ir Sprinto distancijos startu. Apie 150 dalyvių po Mano duoto starto pro vartelius išbėga į vandenį ir plaukia kas 750, kas 1500 metrų. Jau po varžybų sužinau, kad visi klubiečiai plaukė praktiškai vienas šalia kito (išskyrus Luką, jis nedraugiškas). Simboliška ir gražu. Per daug į emocijas, nesigilinsiu, tiesiog trumpai aprašysiu įspūdžius apie trasą. Jei labai trumpai rašyčiau, užtektų trijų žodžių, tačiau taip neteisinga. Buvo sunku, kalnuota, karšta, kalnuota, smagu, kalnuota. Iš tranzito zonos taip pat išbėgome beveik kartu (išsyrus Luką, jis nedraugiškas). Bėgimo trasoje pasipiktinimą, kad varžybos prasidėjo 9 ryto (ale per anksti), pakeitė džiaugsmas, kad varžybos prasidėjo 9 ryte (ale ne taip karštą), kadangi mūsų panevėžietiškas galvas jau kaitino senokai nematyta saulė. Du ratai automobilių treku, su mažais kalniukais. Tai, kad buvo sunku patvirtina Luko bėgimo tempas – 4:22 (tikimės treneris šito post’o neperskaitys). Trumai rezultatai:

Lukas – 5 vieta bendrai  ir 2 vieta amžiaus grupėje – 1:09:49

Virgilijus – 16 vieta bendrai ir 2 vieta amžiaus grupėje – 1:17:32

Laurynas – 22 vieta bendrai ir 18 vieta amžiaus grupėje – 1:21:07

Karolina – 26 vieta bendrai ir 2 vieta amžiaus grupėje – 1:22:00

Alina Ranceva (olimpinė distancija) – 49 vieta bendrai, 3 vieta amžiaus grupėje – 2:42:39

 

TRI-FUN batalijos

Šią triatlono distanciją praskaidrino ne tik zarasiškių kompanija statybininkų šalmais, bylojanti apie varžybų rimtumą, bet ir Europos triatlono čempiono Tito Pumpučio startas (Titas sveiksta po traumos ir nusprendė dalyvauti išvakarėse). Be jokių staigmenų plaukimas prasidėjo Tito dominavimu (plaukė 200 m). Iš paskos už kokių 50 metrų plaukė Kasparas ir kiti klubiečiai ir jų varžovai. Didžiulei nuostabai – po dviračių čempioną lenkė smarkiai nusiteikęs Dainius, kuris turbūt atidavė visas savo jėgas bandydamas pavyti Titą (kuris, pasak jo, tik draugiškai norėjo Dainiaus palaukti). Vėlgi, per daug nesiplėsiu, tiesiog pateikiu rezultatus lentelėje. Buvo tikrai smagu, o nuo prizų ir taurių busiuke tapo tikrai ankšta!

Trifun rezultatai.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s